In Memoriam Gerrit Wakker

Plotseling werden we opgeschrikt door het vreselijke nieuws dat tijdens de vakantie met zijn gezin is overleden Gerrit Wakker. Gerrit was als jeugdtrainer/leider actief binnen onze vereniging en hij had nog ambitie om door te groeien, onlangs heeft hij zijn trainersdiploma JVTC gehaald. Met veel plezier deed Gerrit wat hij graag deed; voetballen en lekker bezig zijn met “zijn” team.

SVUrk verliest in Gerrit een vriendelijke, enthousiaste en betrokken trainer.

Wij bidden om kracht voor zijn vrouw en kinderen, voor zijn ouders en schoonmoeder, de verdere familie en zijn vele vrienden.

Bestuur en leden SVUrk

Bericht info

Deel dit bericht

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email
Share on print
Print

Kies een van je opgeslagen teams

[user_favorites]