Hoofdsponsor SV URK

2e Hoofdsponsor SV URK

In Memoriam Gerrit Wakker

Plotseling werden we opgeschrikt door het vreselijke nieuws dat tijdens de vakantie met zijn gezin is overleden Gerrit Wakker. Gerrit was als jeugdtrainer/leider actief binnen onze vereniging en hij had nog ambitie om door te groeien, onlangs heeft hij zijn trainersdiploma JVTC gehaald. Met veel plezier deed Gerrit wat hij graag deed; voetballen en lekker bezig zijn met “zijn” team.

SVUrk verliest in Gerrit een vriendelijke, enthousiaste en betrokken trainer.

Wij bidden om kracht voor zijn vrouw en kinderen, voor zijn ouders en schoonmoeder, de verdere familie en zijn vele vrienden.

Bestuur en leden SVUrk

Deel dit bericht

WhatsApp
Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Print

Deprecated: stripos(): Passing null to parameter #1 ($haystack) of type string is deprecated in /www/svurk_729/public/wp-includes/functions.wp-scripts.php on line 133