Hoofdsponsor SV URK

2e Hoofdsponsor SV URK

In memoriam: Lucas Wakker

Donderdagochtend werden we opgeschrikt door het plotselinge overlijden van onze zeer gewaardeerde scheidsrechter Lucas Wakker. Lucas was een aimabele, vriendelijke, gedreven en ambitieuze scheidsrechter binnen SV Urk, niets was hem te veel en met enthousiasme floot hij menig wedstrijd. Lucas mocht maar 34 jaar oud worden en zal binnen onze vereniging gemist worden, maar veel meer nog zal hij gemist worden door zijn vrouw, zijn ouders en allen die hem lief en dierbaar waren. Wij wensen hen dan ook Gods nabijheid en troost toe om het verlies van Lucas te dragen.

Bestuur, commissies, vrijwilligers en leden SV Urk.

Deel dit bericht

WhatsApp
Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Print

Deprecated: stripos(): Passing null to parameter #1 ($haystack) of type string is deprecated in /www/svurk_729/public/wp-includes/functions.wp-scripts.php on line 133