Keepersdag Shoot & Save

Shoot & Save staat onder leiding van Sierd van der Berg. Sierd is bij de KNVB-keeperscoach van Jong Oranje ( o.a Justin Bijlow, Kjell Scherpen en Maarten Paes). Er wordt een 2 uur durend programma aangeboden met diverse keepersactiviteiten.

Tijdens deze keepersdag maak je in grote lijnen kennis met de werkwijze binnen Sierd van der Berg. Je leert bepaalde basistechnieken. Maar er wordt vooral plezier gemaakt! Toegankelijk voor iedere keeper t/m 18 jaar. Alle deelnemers gaan met een aandenken naar huis.

Deze dag vindt plaats op Woensdag 5 Augustus van 9.30 – 11.30 uur bij SV Urk.

Bericht info

Deel dit bericht

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email
Share on print
Print

Kies een van je opgeslagen teams

Geen favorieten