Hoofdsponsor SV URK

2e Hoofdsponsor SV URK

Keepersdag Shoot & Save

Shoot & Save staat onder leiding van Sierd van der Berg. Sierd is bij de KNVB-keeperscoach van Jong Oranje ( o.a Justin Bijlow, Kjell Scherpen en Maarten Paes). Er wordt een 2 uur durend programma aangeboden met diverse keepersactiviteiten.

Tijdens deze keepersdag maak je in grote lijnen kennis met de werkwijze binnen Sierd van der Berg. Je leert bepaalde basistechnieken. Maar er wordt vooral plezier gemaakt! Toegankelijk voor iedere keeper t/m 18 jaar. Alle deelnemers gaan met een aandenken naar huis.

Deze dag vindt plaats op Woensdag 5 Augustus van 9.30 – 11.30 uur bij SV Urk.

Deel dit bericht

WhatsApp
Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Print

Deprecated: stripos(): Passing null to parameter #1 ($haystack) of type string is deprecated in /www/svurk_729/public/wp-includes/functions.wp-scripts.php on line 133