Hoofdsponsor SV URK

2e Hoofdsponsor SV URK

Lid van Verdienste Albert Metz overleden

Gistermorgen (29 februari) bereikte ons het trieste bericht dat de zeer gewaardeerde SV Urk vrijwilliger en Lid van Verdienste Albert Metz op de leeftijd van 79 jaar is overleden. Albert heeft door de jaren heen veel tijd vrijgemaakt voor onze club en met name voor het jeugdvoetbal. Op zaterdag heeft hij veel bezoekers en vrijwilligers gastvrij mogen verwelkomen bij ons op de club. Zaterdagmorgen 2 maart voorafgaand aan de wedstrijd van JO19-1 willen we om 09.55 uur op veld 1 met de aanwezige teams, scheidsrechters en clubmensen in een gezamenlijk moment van stilte onze vriend en clubman Albert Metz gedenken. Wij bidden de familie Metz veel kracht en sterkte toe met dit grote verlies.

Deel dit bericht

WhatsApp
Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Print