Nieuw kassasysteem kantine

Sinds vandaag (dinsdag) beschikt de kantine over een gloednieuw kassasysteem. Ten opzichte van de oude kassa´s kent het nieuwe systeem diverse verbeteringen waar niet alleen het kantinepersoneel zijn voordeel mee kan doen, maar waar ook de bezoekers van de kantine beter en sneller mee geholpen kunnen worden.

Vanwege de gestegen inkoopprijzen van heel veel producten, zijn er tijdens de afgelopen weken zijn al een aantal prijsverhogingen doorgevoerd. Met de komst van het nieuwe kassasysteem zijn gelijktijdig voor het gehele assortiment de vernieuwde (verhoogde) prijzen ingevoerd.

In de koffiecorner kon het al en vanaf zaterdag kan ook in de blokhut tijdens de wedstrijden van het eerste elftal met de pin worden betaald. Binnenkort zal ook bij de kaartverkoop voor wedstrijden met de pinpas kunnen worden betaald.

Bericht info

Deel dit bericht

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email
Share on print
Print

Kies een van je opgeslagen teams

Geen favorieten