Hoofdsponsor SV URK

2e Hoofdsponsor SV URK

Nieuw kassasysteem kantine

Sinds vandaag (dinsdag) beschikt de kantine over een gloednieuw kassasysteem. Ten opzichte van de oude kassa┬┤s kent het nieuwe systeem diverse verbeteringen waar niet alleen het kantinepersoneel zijn voordeel mee kan doen, maar waar ook de bezoekers van de kantine beter en sneller mee geholpen kunnen worden.

Vanwege de gestegen inkoopprijzen van heel veel producten, zijn er tijdens de afgelopen weken zijn al een aantal prijsverhogingen doorgevoerd. Met de komst van het nieuwe kassasysteem zijn gelijktijdig voor het gehele assortiment de vernieuwde (verhoogde) prijzen ingevoerd.

In de koffiecorner kon het al en vanaf zaterdag kan ook in de blokhut tijdens de wedstrijden van het eerste elftal met de pin worden betaald. Binnenkort zal ook bij de kaartverkoop voor wedstrijden met de pinpas kunnen worden betaald.

Deel dit bericht

WhatsApp
Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Print

Deprecated: stripos(): Passing null to parameter #1 ($haystack) of type string is deprecated in /www/svurk_729/public/wp-includes/functions.wp-scripts.php on line 133