Hoofdsponsor SV URK

2e Hoofdsponsor SV URK

Speelt u al mee met de Vriendenloterij?

Als u meespeelt maakt u kans op vele mooie prijzen. De Vriendenloterij onderscheidt zich van andere loterijen doordat de Vriendenloterij zich richt op een sportieve en gezonde samenleving, zij steunen goede doelen die werken aan gezondheid en welzijn.

Uniek aan de Vriendenloterij is dat de deelnemers zelf kunnen kiezen welk goed doel ze steunen met hun maandelijkse inleg. Dit heet “geoormerkt meespelen”. Als u zich aanmeldt kunt u aangeven dat u SV Urk wilt steunen. Voor SV Urk is het heel belangrijk dat van uw inleg minstens 40% naar de club gaat.

Waar wacht u nog op? Kijk op de site van de Vriendenloterij, meldt u aan en heel belangrijk: geef aan dat u SV Urk wilt steunen!

Komt die nieuwe kantine weer een stapje dichterbij!

Deel dit bericht

WhatsApp
Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Print