Hoofdsponsor SV URK

2e Hoofdsponsor SV URK

Tweetal nieuwelingen selectie Urk 1

Met ingang van volgend seizoen zijn Iede Nentjes en Jacob Kuyt de twee nieuwe gezichten binnen de spelersgroep van Urk 1.

Iede Nentjes (21) komt over van Urk 2. De technisch begaafde speler heeft het afgelopen seizoen een goede ontwikkeling laten zien en is toe aan een stap hogerop. Daarnaast wordt keeper Jacob Kuyt (23) toegevoegd aan de selectie van Urk 1. Jacob maakt na twee seizoenen afwezigheid zijn rentree en vervangt Robin Gort die stopt.

Als Technische Commissie zijn we content dat, op Gerrit Tol en Robin Gort na, alle andere spelers ook volgend seizoen deel uitmaken van Urk 1. Het gat dat er valt is met eigen opgeleide spelers opgevuld. Met deze spelersgroep, in combinatie met de deels nieuwe (technische) staf, staat er wederom een prachtig en ambitieus team.

Deel dit bericht

WhatsApp
Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Print

Deprecated: stripos(): Passing null to parameter #1 ($haystack) of type string is deprecated in /www/svurk_729/public/wp-includes/functions.wp-scripts.php on line 133