Hoofdsponsor SV URK

2e Hoofdsponsor SV URK

Uit de oude doos…

Steeds weer komt er een prachtige oude foto tevoorschijn, die het verleden van SV Urk in beeld brengt. Deze keer een foto van een damesteam uit medio 1970-1975, maar welk team het bij SV Urk was, weet ik niet.

De speelsters staan er genummerd op, dus het is eenvoudig voor u om de namen erbij te schrijven. Het team stond onder leiding van Rien. Zijn achternaam heb ik niet meer voorradig, maar hij was (later) de echtgenote van Tonia Meun (nr. 14), maar is helaas al overleden.

Wat te denken van de reclameborden op de achtergrond van Toyota-garage Piet Bakker en De Ducdalf uit Espel. Beide bedrijven bestaan inmiddels niet meer. De foto is kennelijk genomen op het oude Wilhelmina Sportpark.

Nr. 1:

Nr. 2:

Nr. 3:

Nr. 4:

Nr. 5:

Nr. 6:

Nr. 7:

Nr. 8:

Nr. 9:

Nr. 10:

Nr. 11:

Nr. 12:

Nr. 13:

Nr. 14:

Deel dit bericht

WhatsApp
Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Print

Deprecated: stripos(): Passing null to parameter #1 ($haystack) of type string is deprecated in /www/svurk_729/public/wp-includes/functions.wp-scripts.php on line 133