Hoofdsponsor SV URK

2e Hoofdsponsor SV URK

Urk 2 ontvangt FC Burgum

Het tweede elftal is goed begonnen aan de competitie. Nadat er afgelopen wedstrijd met 1-3 werd gewonnen van de Friese Zeerobben, staat de volgende Friese tegenstander op het programma: FC Burgum

De eerste competitiewedstrijd begon stroef en Urk kwam op een 1-0 achterstand. Echter werd Urk steeds beter en na de thee werd het goede voetbal eindelijk beloond. Na een mooie combinatie met de net ingevallen Maarten Pieter, schoot Pieter de Boer vanaf 25 meter de bal fantastisch in de kruising! De keeper kon 5 minuten later ook alleen toekijken, toen dezelfde Pieter de Boer een vrije trap in de andere kruising krulde. Het slotakkoord kwam van de huurling Nelson Ohalem, die beheerst afrondde na een foutieve terugspeelbal.

Zaterdag 1 oktober staat de thuis wedstrijd tegen FC Burgum op het programma. De Friese tegenstander uit de gemeente Tietjerksteradeel is vorig seizoen gepromoveerd uit de reserve 1e klasse. Kan Urk 2 de tweede competitie wedstrijd ook winnen? We zien u graag langs de lijn! 12:30 op veld 7.

Deel dit bericht

WhatsApp
Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Print

Deprecated: stripos(): Passing null to parameter #1 ($haystack) of type string is deprecated in /www/svurk_729/public/wp-includes/functions.wp-scripts.php on line 133