Hoofdsponsor SV URK

2e Hoofdsponsor SV URK

Urk uitgeschakeld in Districtsbeker

De reserves van Staphorst zijn er verrassend in geslaagd om Urk uit te schakelen in de tweede ronde van de Districtsbeker. Urk was de hele wedstrijd de ploeg in balbezit, kreeg voldoende kansen om te scoren, maar de aanvallers wisten op de beslissende momenten de kansen niet in doelpunten om te zetten. Een fout van Richard Strijker halverwege de tweede helft leidde de overwinning in van Staphorst. Urk speelde na de achterstand te gehaast in de jacht op de gelijkmaker, en kreeg in blessuretijd de kous op de kop, toen Staphorst uit een klutssituatie de 0-2 wist binnen te schieten.

Deel dit bericht

WhatsApp
Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Print

Deprecated: stripos(): Passing null to parameter #1 ($haystack) of type string is deprecated in /www/svurk_729/public/wp-includes/functions.wp-scripts.php on line 133