Hoofdsponsor SV URK

2e Hoofdsponsor SV URK

Week van de scheidsrechter

Afgelopen zaterdag werd het startschot gegeven van ,,de week van de scheidsrechter.’ Als blijk van waardering voor al onze clubscheidsrechters kregen zij uit handen van het bestuur van SV Urk een nieuw tenue aangeboden. Jaap van de Berg (foto) was één van de scheidsrechters die het nieuwe tenue in ontvangst mocht nemen. Het moge duidelijk zijn dat Jaap in zijn nopjes was met zijn nieuwe outfit.
Deze week krijgen alle scheidsrechters hun nieuwe tenue. Mochten we toch iemand vergeten, graag melden zodat we het alsnog kunnen regelen.

Deel dit bericht

WhatsApp
Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Print

Deprecated: stripos(): Passing null to parameter #1 ($haystack) of type string is deprecated in /www/svurk_729/public/wp-includes/functions.wp-scripts.php on line 133